Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - LEOMEDON2

Market ürünlerinin uzun raf ömürlü olması, önemli avantajdır. Çabuk bozulabilecek ürünlerin soğuk tutulması gerekmektedir. Bu tarz ürünler soğutucu reyonlar ve soğutucu dolaplarda saklanmaktadır.

Envoytec firması soğutucu reyon ve dolapları farklı özellikte çeşitliliktedir. Soğutucu reyon ve dolap çeşitleri şu şekildedir;

Sütlük Reyonu (Dolabı)

Yüksek performanslı ürünlerdir. Enerji tasarrufludur. Hava sirkülasyonlu soğutma sistemine sahiptir. Süt ürünleri; meşrubat ve paket ürünlerin teşhirinde kullanılmaktadır.

Et Dinlendirme Reyonu (Dolabı)

Kuru dinlendirme olarak da bilinmektedir. Oldukça profesyonel bir sisteme sahiptir. Burada saklanan ürünler zaman içerisinde çok daha yumuşak bir hal alırlar. Ayrıca reyon sayesinde zaman ile ette oluşan kokuların da önüne geçilmiş olunmaktadır.

Şarap Reyonu (Dolabı)

Her şarap farklı sıcaklıkta yıllandırılmaktadır. Soğutucu reyonlar arasında yer alan şarap reyonunda da bağımsız bölümler sayesinde farklı şarapları istenilen bölmeye alarak dinlendirme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Pasta Teşhir Reyonu (Dolabı).

Bu reyonların en önemli özelliği ısıtıcı, soğutucu ve vitrin bölümlerinin bir arada olmasıdır.

Meyve ve Sebze Reyonu (Dolabı)

Soğuk olarak saklanması gereken meyve sebzelerin bulunduğu reyondur.

Şarküteri Reyonu (Dolabı)

Kasap reyonu olarak da bilinen soğutucu reyonlar salam, sucuk, pastırma sosis gibi şarküteri ürünlerinin teşhirinde kullanılmaktadır. Ayrıca kahvaltılık ürünler olarak bilinen ürünler de bu reyonda sağlıklı bir şekilde sunulmaktadır.

Kasap Reyonu (Dolabı)

Envoytec firması internet sitesi et ve et ürünlerinin teşhir edildiği reyon ve dolapları da kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.