Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - LEOMEDON1

Alışveriş yaptığımız birçok yerde sıklıkla karşılaştığımız soğutucu reyonlar firmaların olduğu kadar tüketiciler için de son derece önemlidirler. Firmalar soğutucu reyonlar sayesinde ürünlerinin tazeliğini uzun süre korurken tüketiciler de taze olarak saklanan ürünlere ulaşmanın rahatlığını yaşamaktadırlar.

Envoytec firması soğutucu reyon dolaplarını birçok işletme tercih etmektedir. Bu işler şu şekildedir;

Kasap,

Fırın,

Şarküteri,

Market,

Bakkal,

Avm,

gibi birçok işletme ve sektörde ürün soğutucu reyonlar kullanılmaktadır. Soğutucu dolaplar oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Böylece her ihtiyaca yönelik hizmet sunacak olan ürüne ulaşım sağlanabilmektedir. Soğutucu dolaplar isteğe bağlı olarak ya da mekanda konumlandırılacağı yere özel olarak da üretilebilmektedir.

Envoytec firması market dolapları ve reyonları, kasap reyonları, şarküteri reyonları, soğutmalı reyon dolapları ve camlı teşhir dolapları ile her türlü ihtiyaca yönelik olarak üretim gerçekleştirmektedir.

 

Soğutuculu Teşhir Reyonları.

Ürünlerin çabuk bozulmaması ve tüketiciye sağlıklı bir şekilde ulaştırılabilmesi amacı ile ürünlerin belirli bir sıcaklıkta ve nemde muhafaza edilmesi için yapılan sistemlere soğutucu reyonlar denilmektedir.

Soğutucu dolaplar ile ürünlerin tazeliği korunurken bulunduğu mekanında görsel açıdan bütünlüğünü sağlayacak şekilde tasarlanarak imal edilmesi de mümkündür. Özellikle ahşap ve metalin bir araya gelmesi ile elde edilen ürünler, doğallığı sağlarken; metalin dayanıklılığı ile de ürünlerin çok daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Aynı zamanda tüketiciler açısından da kullanım pratikliği son derece önemlidir.