Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - ROMULUS1

Marketlerde ve manavlarda meyve-sebze dolapları içerisinde sergilenen meyve ve sebzeler uzun süre kuru olarak kaldıkları içim çok çabuk bir şekilde de çürüme yapmaktadır. Bu durum marketlerin ve manavların ciddi ekonomik kayıplara uğramasına yol açmaktadır. Mevcutta bulunan soğuk hava sistemleri sadece soğutma görevini yerine getirmeleri sebebi ile bir notadan sonra meyve sebzelerin bozulmasının önüne geçememektedir. Bu noktada nemlendirme sistemi uygulanmaya başlamıştır. Böylece meyve ve sebzeler sürekli olarak taze kalmaktadır. Her zaman taze sebze ve meyve tüketmek isteyen müşterilerine de market ve manavlar cevap vermektedir.

Envoytec internet sitesi tasarladığı romulus cl meyve ve sebze reyonu ve opsiyonel sisleme sistemi ile meyve sebzelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlamaktadır.

Meyve ve Sebze Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemi Nasıl Yapılır?

Marketlerin manav reyonları ve manavların reyonları sisleme ve nemlendirme sistemleri, burada yer alacak olan meyve ve sebzelerin çok daha uzun süre taze kalması sağlanmaktadır.  Meyve sebze dolabı sisleme ve nemlendirme sistemi için öncelikli olarak sistemin kurulacağı adrese gidilerek, gerekli olan keşif çalışması yapılmaktadır.

Keşif çalışması neticesinde elde edilen veriler ışığında alana en iyi şekilde uyacak ve marketin ya da manavın konseptine en uygun şekilde planlama ve projelendirme yapılır. Projeye en uygun meyve ve sebze dolabı ve reyonu seçildikten sonra montaj aşamasına geçilerek çok kısa bir sürede işlem tamamlanır.

Mekanların ihtiyaçlarına göre geliştirilen reyon ve dolapları envoytec.com internet adresini ziyaret ederek görebilmek mümkündür. Dileyen ziyaretçiler firma ile iletişime geçerek bilgi alabilir. Dileyen ziyaretçiler de site üzerinden ürün sahibi olabilirler.