Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - AMENTES2

İçerisine konulan ürünleri dondurmadan belli bir sıcaklıkta ve taze tutmaya yarayan cam kapaklı ve yatay dolap çeşitlerine şarküteri dolabı denilmektedir. Her iki yüzeyi de cam olarak imal edilen dolap çeşitleridir.

Şark usulü et ürünleri dolaplarında genel olarak kahvaltılık ürünler, salam, sucuk, sosis gibi işlenmiş ürünler, salamura yiyecekler ve çeşitli sos ve mezeler bulundurulmaktadır.

Envoytec firması şarküteri dolaplarının her tarafı kapanabilir özelliktedir. Böylece soğuk havanın dışarı çıkması engellenmiş olmaktadır. Ayrıca mikrop, toz ve bakteri gibi zararlıların dolap içerisindeki ürünlere ulaşması engellenmektedir.

Şarküteri Dolabı Ne İşe Yarar?

Şarküteri dolabı içerisinde yer alan ürünler dondurulmadığı için her an pişirilmeye ve servis edilmeye hazır bir şekildedir. Bu reyon sayesinde et ve et ürünleri düzgün bir şekilde bölümlere ayrılarak tutulabilmektedir. Geniş hacmi ve oldukça şık tasarımları ile mekanlara farklılık katmakta ve aynı zamanda müşteri memnuniyeti sağlanması konusunda da yardımcı olmaktadır. Şarküteri dolaplarında temizlik son derece önemlidir. Nem oluşmasına müsait olan bu dolapların hafta bir defa iç ve temizliğinin yapılması gerekmektedir.

İyi bir ışıklandırma sistemine sahip olan şarküteri dolabı, müşterilerin de son derece dikkatini çekmekte ve içine koyulan ürünlerin son derece şık bir biçimde teşhir edilmesini sağlamaktadır.

Envoytec firması internet sitesi kasap ve şarküteri dolapları kahvaltılık ürünleri ve paketlenmiş̧ et çeşitlerini teşhir etmek için tasarlanmıştır. Soğutma sistemi statik veya üflemeli olarak iki farklı şekilde seçilebilmektedir. Ayrıca sahip olduğu sistem sayesinde kurulum gerektirmemektedir.