Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - AMENTES1

Şarküteri dolabı piyasada hazır olarak bulunabilmekte ya da isteğe göre ve mekanın durumuna göre istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Şarküteri dolabı yaptırılırken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir.

  • İmal edilecek olan şarküteri dolabının kullanım ve temizlik açısından son derece pratik olmasına dikkat edilmelidir.
  • Reyon içerisinde ürünlerden kaynaklı olarak kirlenme ve sıvı dökülmeleri gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu neden ile hareket edebilen dolapların tercih edilmesi son derece kolaylık sağlayacaktır.
  • L tarzı şarküteri dolabı bağlantı noktasının birleşik olmamasına dikkat edilmelidir. Bu sayede dükkan içerisinde değişiklik yapılmak istendiğinde son derece rahat bir şekilde işlem gerçekleştirilebilecektir.
  • Müşteri ile göz teması sağlayacak yükseklikte dolapların seçilmesi, müşteri memnuniyeti açısından önemlidir.
  • Çalışan sağlığı açısından dolabın ergonomik olması da son derece önemlidir. com ergonomik yapıda şarküteri dolapları ile çalışanların sağlığına ve iş verimliliğine katkı sağlamaktadır.

Şarküteri Dolabı Nasıl Kullanılmalı?

Şarküteri dolabı yapısı ve sahip olduğu sistem nedeni ile içerisinde su ve nem oluşmaktadır. Reyonun hafta bir tamamen boşaltılarak temizlenmesi oldukça önemlidir.

Şarküteri Dolabı Fiyatı.

Şarküteri dolaplarının fiyatları, dolabın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bunun temel nedeni ise; daha fazla malzeme kullanımı ve en önemlisi de daha büyük bir motorun kullanılıyor olmasıdır. Ayrıca şarküteri dolabında kullanılan ışıklandırma sistemi de son derece önemli olup fiyatlandırmada etkilidir.

envoytec.com şarküteri dolapları fiyatları dekor, renk, soğutma hacmi ve dolap hacmi ile ilgili olarak değişiklik göstermektedir.