Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - KORA1

Soğutma dolapları arasında birçok farklı modelde dolap yer almaktadır. Bu dolaplar arasında yer alan en önemli ürün grubu Şarküteri dolaplarıdır.

Soğutma dolapları arasında birçok farklı modelde dolap yer almaktadır. Bu dolaplar arasında yer alan en önemli ürün grubu Şarküteri dolaplarıdır. Şarküteri dolapları içerisinde yer alan gıdalar tamamen dondurulmaz. İçerisindeki gıdaları soğuk ve taze tutmak için tasarlanmışlardır. Cam kapaklıdırlar ve yatay şekilde bulunurlar.

Şarküteri soğutucu dolaplar içerisindeki gıdaları taze tutmakla beraber toz, mikrop, böcek ve istenmeyen parazitleri de dolap dışarısında tutarak oldukça hijyenik bir gıda saklama alanı oluştururlar.

Şarküteri dolapları genel olarak kalın ve kavisli camlara sahiptir. Camların çok geniş olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca bu dolaplar, içerisinde su ve nem oluşturabilmektedir. Bu neden ile tüm dolap hafta bir kez ürünler boşaltılarak temizlenmelidir.

Envoytec firması şarküteri dolapları istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Boyutlar genellikle 5 metreye kadardır.

Soğutucu dolaplar ve kullanımı

Meşrubat soğutucu dolaplar olarak da bilinirler. Tüm market ve bakkallarda bulunur. Genellikle altında deposu olacak şekilde ve çift kapılı olarak imal edilirler. Dik raflı dolap da mevcuttur. Oldukça fazla tercih edilen dik raflı dolaplar kullanım alanının genişliği ile kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Sütlük soğutucu dolaplar, termostat aracılığı ile soğutulmaktadır. Bu dolaplarda çok fazla arızaya rastlanmamakla beraber olası arızalar termostat ya da soğutucu gaz kaynaklıdır.

Envoytec firması mükemmelliğin hep yarınlarda gizli olduğunu bilen, yarınların ürünlerini ve çözümlerini üretmek için tüm gücüyle çalışan aynı zamanda yarınların önderliğini yapma vizyonu çerçevesinde ürünlerini hazırlamakta ve kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.