Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - ROMULUS1

Marketlerde ya da manavlarda kullanılan meyve-sebze dolapları modüler sisteme sahip olmalıdır.  Bu sayede istenilen değişiklikler rahatlıkla sağlanmaktadır. Bu şekilde zamandan tasarruf edildiği gibi sürekli olarak değişik şekillerde dizayn edilmiş bir mekana da sahip olunmuş olacaktır.

envoytec.com meyve ve sebze reyonları marketlerin görselliklerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır. Meyve ve sebze reyonları farklı tasarımları ve görsellikleri ile dikkat çekicidirler. Meyve ve sebze reyonlarının kullanılabileceği alanlar genel olarak şu şekildedir.

 

  • Meyve ve sebze dolabı uygulamasının yapılacağı noktada duvar ise; 2,10 metre uzunluğundaki duvar meyve ve sebze reyonu tercih edilebilmektedir.
  • Uygulamanın yapılacağı noktada kolonlar var ise; kolon tipi meyve ve sebze reyonları kullanılmalıdır.
  • Uygulamanın yapılacağı noktada köşeler var ise iç köşe ya da dış köşe reyonu tercih edilmelidir.
  • Meyve ve sebze reyonları dış mekanlar için tasarlanacak ise; kapaklı bir yapıda tasarlanması gerekmektedir.
  • Meyve ve sebze reyonu orta alanda tercih edilecek ise; orta alan reyonları tercih edilmelidir.
  • Meyve ve sebze dolabı market girişinde tercih edilecek ise; görsellik açısından öne çıkan reyonlar tercih edilmelidir.

Meyve ve Sebze Reyonu Nasıl Olmalı?

Marketlerde ve manavlarda kullanılan meyve ve sebze reyonları kolay temizlenebilen özellikte olmalıdır. Ayrıca reyonların alt kısımları fazla meyve ve sebzelerin uygun şartlarda stoklanmasına uygun olmalıdır.

 

envoytec.com meyve ve sebze reyonları fazla derin değildir. Bunun sebebi ise derin olan raflarda meyve ve sebzeler üst üste binmekte ve ezilme ile çürümeler çok olmaktadır. Derinlik az tutularak bu durumun önüne geçilmektedir.