Envoytec Soğutma San ve Tic AŞ - ROMULUS2

Meyve Sebze Reyonu ile ilgili Günümüzde her şey kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Aynı şekilde meyve sebze reyonları da kendini yenileyip geliştirmiştir. Paslanmaz özellikli metaller ile ahşabın eşsiz güzelliği ve dokusu bir araya gelerek, oldukça hoş bir görsellik oluşturmaktadır.

Metal ve ahşap, meyve ve sebze dolabı ile doğru, kaliteli ve kalıcı olarak birleşmektedir. Bu sebeple marketlerde ve manavlarda görsel bütünlük sağlanmakta ve istenilen konsepte göre ürün hazırlanabilmektedir. Envoytec sitesi mekanlara göre belirlenen meyve ve sebze reyonları ön plana çıkmakta ve müşteri odaklı olarak hizmet sunmaktadır.

Meyve Sebze Reyonu

Meyve ve sebze reyonlarında sunum oldukça önemlidir. Sunum talebin oluşmasında etkilidir. Sunumu sağlamak için de en önemli ürün meyve ve sebze dolabı ve reyonlarıdır.

Birbirinden farklı model ve çeşitlilikte üretilen meyve ve sebze reyonları ürün sunumuna verdiği katkı ile beraber firmanın kurumsal kimliğine de son derece önemli katkı sağlamaktadır.

Mekana göre tasarlanmış, kalitesi ve işlevselliği ile ön plana çıkmış olan meyve-sebze dolapları oldukça hoş görünümleri, ürünleri sunumu ve ürünlerin belli bir düzen içerisinde yer alması ile müşteriler açısından da son derece rahat alışveriş imkanı sağlamaktadır. Meyve ve sebze reyonlarının en önemli avantajlarından biri de sisleme ve nemlendirme özelliğinin eklenebilmesi ve bu sayede ürünlerin daha canlı ve çok daha uzun ömürlü olmaları sağlanabilmektedir.

Envoytec sitesi ihtiyaçları ve talepleri oldukça iyi bir şekilde algılayan ve teknolojik çözümler sunan dinamik bir firma olarak hizmet sunmaktadır.